Çılgın Organizasyon

Mutlu anılar inşa eder

Doğum Günü, Düğün, Nişan, Sünnet ve benzeri özel günlerinizin en güzel şekilde yaşamanız için gayretimiz.

Özel günlerinizdeki telaşınıza, sevincinize ortak olup, detaylarla ilgileniyor ve organizasyonun zahmetli kısımlarını üstleniyoruz. Size sadece günün keyfini yaşamak kalıyor.

Yılların verdiği birikim, çiçek, tül ve balon süsleme konularındaki tecrübelerimiz, yaptığımız işin detaylarına yansıyor. Bizi tercih edenlerin yorumları bu fikri destekler nitelikte.

İş Prensiplerimiz

1. Kalite

Kalite, totalin algısıdır, işimizin sunduğumuzda totale bakıp kalite algısını rahatlıkla hissedersiniz.

2. İletişim

Organizasyonunuz için iyi bir iletişim kurup, isteklerinizi anlamaya çalışmayı çok önemsiyoruz.

3. Kontrol

Yaptığımız işleri, standartlarını, isteklerinizle uyumunu kontrol ederiz. Her şey kontrolümüz altındadır. Bir kına gecesindeki akışta, nişan masasındaki toplu iğnenin sapı da kontrolümüzdedir.

Bizi Tercih Edenlerin Yorumları

Neden Çılgın Organizasyonu Tercih Etmelisiniz ?

Yüksek Kalite Standartları

Yaptığımız işi işçiliğinden malzemesine yüksek kalitede yapmaya çabalarız. Hedefimiz size ve misafirlerinize kalite algısını hissettirebilmektir.

Yönetim Uzmanlığı

Tecrübelerimizden edindiğimiz birikimlerimiz ile, organizasyon sürecinizi yönetme konusunda iddialıyız.

Modern Ekipmanlar

Sürekli kendini güncelleyen geniş ürün gamımız, tasarımcılarımızın desteği ile yenilenmeye ve genişlemeye devam etmektedir. Trendlere uyum sağlayabilen ve klasik tarzda stok genişliği ile her kesime hitap etmeyi başaran ekipman seçeneklerimizin sizleri de mutlu edeceğine inanıyoruz.

Esnek Fiyatlar

Yüzlerce organizasyondan sonra memnun olmayan, fiyat konusunda içine sinmeyen bir müşterimiz yoktur. Memnuniyetiniz için fiyatlarda esneme yapabildiğimiz doğrudur